Історія заводу Viadrus бере початок з 1888 року, коли були зроблені перші чавунні радіатори. Це була модель Богемія, яка випускається до цього часу.

В Україні завод Viadrus найбільше відомий своїми чавунними котлами на твердому паливі. Чавунні котли на дровах Viadrus Hercules U 22 D і на вугіллі Viadrus Hercules U 22 C займають провідні позиції з продажу в Україні. Але лінійка твердопаливних котлів Viadrus в Україні представлена ​​не тільки цими моделями.

 Котли Viadrus Hercules U 22 основний - більш дешевий аналог вугільних котлів Viadrus U 22 C і дров'яних котлів Viadrus U 22 D, чавунні котли Viadrus Hercules U 26 - більш екологічний та економічний ніж Viadrus U 22 C / D.

 

Є ще котли Viadrus Hercules U24 для спалювання вугілля і коксу підвищеної потужності (до 74 кВт).                  

У лінійці котлів Віадрус варто відзначити піролізний чавунний котел на дровах Viadrus Hefaistos Р1 - це газогенераторний котел зі сталевим паливним резервуаром.

Viadrus, як один з лідерів виробництва котлів на твердому паливі, не міг оминути увагою дуже актуальні в даний час пелетні котли. У першу чергу варто відзначити основна перевага пелетних котлів Viadrus - всі ці котли чавунні і мають гарантію на теплообмінник 10 років.

Лінійка котлів на пеллетах представлена ​​наступними моделями: Viadrus Woodpell, Viadrus Hercules ECO і VIADRUS HERCULES DUO