Аераційна станція глибокого біологічного очищення побутових стічних вод з повним окисленням «ОАЗИС»- це зручна, сучасна і перспективна автономна система відведення та очищення господарських і побутових стічних вод.

У випадку, якщо централізована каналізація відсутня, або підключення до неї пов'язане з певними труднощами, «ОАЗИС» - незамінне рішення.

Виконані з полімерних матеріалів, не схильних до корозії, на базі сучасних технологій, з використанням оптимально підібраного комплекту обладнання, станції «ОАЗИС» гарантують замовнику високий рівень очищення стоків і безперебійну роботу з мінімальними витратами на обслуговування протягом тривалого періоду часу.

Процес біологічного очищення води в станціях «ОАЗИС» відбувається за участю мікроорганізмів, які викликають реакції окислення і розпаду органічних сполук. Очищену таким чином воду можна використовувати повторно для поливу рослин, скидати на рельєф або у водоймище, а нерозчинний що не має запаху залишок використовувати як органічне добриво або утилізувати як ТПВ (раз на півроку).

 

У станціях «ОАЗИС» сірі та чорні стоки проходять чотирьохступеневу систему очищення, яка поєднуватиме анаеробну і аеробну технології. Ступінь очищення становить до 97% (відповідає нормам СЕС та ДЕІОбслуговування станції, контроль за її роботою і видалення зайвої біомаси здійснюються з поверхні землі.