Індивідуальне поквартирне опалення - це індивідуальне забезпечення квартир у багатоквартирному будинку теплом і гарячою водою за рахунок розміщення в кожній квартирі газового приладу (двоконтурного котла). Поквартирне опалення широко розвинене в Європі, де більшість зводяться або реконструюються будівель обладнується саме системами індивідуального опалення.

Це не данина моді, а необхідність, викликана катастрофічним станом інфраструктури централізованого теплопостачання. Велика частина котелень та тепломереж застаріла морально і фізично, потребує капітального ремонту та реконструкції. Низька рентабельність і енергоємність котелень призводить до збільшення витрати палива, а відповідно і до зростання витрат на їх утримання. Все це призвело до розвитку альтернативних систем опалення - автономних і індивідуальних джерел теплопостачання.

Які переваги отримують мешканці будинків з індивідуальним поквартирним опаленням?

 

По-перше, це підвищення комфорту в квартирах, так як жителі можуть самі визначати рівень забезпечення теплом і гарячою водою.

По-друге, в будинках з індивідуальним поквартирним опаленням знімається проблема перебоїв в теплі та гарячій воді з технічних і сезонних причин. До того ж треба врахувати економічні переваги поквартирного опалення - вартість комунальних послуг в будинках з індивідуальним поквартирним опаленням нижче в 5-7 разів у порівнянні з тими будинками, де використовується центральне опалення та водопостачання.

Жити в таких будинках не тільки комфортно, економічно вигідно, але й престижно!